
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 128MB (WD44PURZ)
10 399,64 ₴
- В наявності
- Код: WD44PURZ
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувачі WD Purple призначені для цілодобової роботи при підвищених температурах в системах безпеки і спостереження. Вони забезпечують надійну та якісну запис і відтворення відео завжди, коли це необхідно.
Пристрої DVR
Накопичувачі WD Purple для відеоспостереження створені для цілодобової роботи в системах безпеки з камерами високої чіткості. Лінійка накопичувачів WD Purple містить жорсткі диски для будь-яких систем спостереження, так як вони можуть працювати в системах як з цифровими мережевими, так і з аналоговими відеореєстраторами.
Технологія AllFrame
В жорстких дисках WD Purple для систем спостереження застосовується технологія AllFrame, що працює з набором команд обробки потокових даних протоколу АТА з метою зменшити втрати кадрів, поліпшити відтворення і збільшити число підтримуваних дискових відсіків.
Додаткові можливості
З появою накопичувачів WD Purple продукти сімейства жорстких дисків WD для відеоспостереження стали підтримувати СГД з великою кількістю відсіків, кількість підтримуваних камер високої чіткості дорівнює 32, додалася апаратна система компенсації вібрації, була збільшена робоча навантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Додаткова інформація | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Purple |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 4.6 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 4.1 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 65 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Час напрацювання на відмову | 100000 рік годину |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 180 Мб/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 399,64 ₴

