
Проєктор Acer H6546Ki (MR.JW011.002)
33 220 ₴
- В наявності
- Код: MR.JW011.002
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acer H6546Ki – це універсальний Full HD проєктор, розроблений для забезпечення яскравого та деталізованого зображення як для домашнього кінотеатру, так і для презентацій чи ігор. Він поєднує високу роздільну здатність, значну яскравість та тривалий термін служби лампи, що робить його чудовим вибором для різних потреб.
100-дюймове зображення ідеальної краси у роздільній здатності 1080p Full HD виглядає таким реалістичним, що вам здаватиметься, ніби ви визираєте у вікно.
Насолоджуйтесь максимально чітким і барвистим зображенням навіть із великої відстані (в аудиторіях, лекційних залах чи інших просторих приміщеннях) завдяки яскравості 5200 люменів.
Захистіть свій зір від зайвого навантаження, застосовуючи технологію Acer BlueLightShield.
Acer LumiSense налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів залежно від контенту, який ви переглядаєте.
Відтворюйте реалістичні кольори та блискуче яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D.
Насолоджуйтеся чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання послабленню кольорів.
Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній корекції трапецієвидного спотворення, що коректує спотворення по вертикалі.
Позбудьтеся купи дротів завдяки можливостям легкої бездротової проєкції та дизайну із бездротовим апаратним ключем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, кабель живлення, кришка об'єктива, кабель HDMI, сумка для транспортування, пульт ДК, бездротовий модуль UWA5, керівництво по швидкому запуску |
| Габарити (ШхВхГ) | 322х91х225 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.71-7.75 м |
| Енергоспоживання | 290 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.48-1.62:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 17000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 24 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 21.8 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 5200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 220 ₴






