
Проектор ViewSonic LS740HD (VS19579)
70 400 ₴
- В наявності
- Код: VS19579
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор LS740HD належить до серії Luminous Superior компанії ViewSonic — лінійки безлампових високояскравих проєкторів, призначених для комерційних та освітніх приміщень.
Завдяки впровадженню лазерно-фосфорної технології 3-го покоління він забезпечує 5 000 ANSI люмен яскравості протягом до 30 000 годин без заміни лампи.
Безламповий дизайн пропонує екологічне та економічно ефективне рішення, а легка та компактна конструкція проєктора знижує витрати на транспортування.
З можливістю проекції до 300" у форматі 1080p Full HD із високим нативним контрастом він ідеально підходить для конференц-залів, лекційних аудиторій та громадських просторів.
Проєктор оснащено 1.3-разовим оптичним зумом, корекцією трапецієвидних спотворень по горизонталі й вертикалі, регулюванням чотирьох кутів, проекцією під кутом 360° та портретним режимом для простого налаштування й універсального використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 286х129х216 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.762-7.62 м |
| Енергоспоживання | 210 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.13-1.47:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 3000000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 21.6 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 16.9 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 15 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 5000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 400 ₴










