
Проєктор Epson EB-L260F (V11HA69080)
95 255 ₴
- В наявності
- Код: V11HA69080
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Epson EB-L260F — це бездротовий лазерний проєктор, розроблений для використання в офісі та освіті. Він поєднує високу якість зображення Full HD із надійністю та гнучкістю підключення.
Завдяки запатентованій технології Epson 3LCD, проєктор забезпечує ідеальний баланс між яскравістю білого та кольорового світла — 4600 люмен. Це критично важливо для точної передачі кольорів, оскільки проєкції виглядають живими, насиченими та реалістичними, без ефекту "веселки", який часто зустрічається в одночипових DLP-проєкторах. Висока яскравість дозволяє проводити презентації та уроки, не затемнюючи приміщення.
Роздільна здатність 1920х1080 (Full HD) забезпечує відмінну деталізацію контенту. Це ідеально для відображення складних таблиць, детальних графіків, високоякісного відеоконтенту та чіткого тексту, що значно підвищує ефективність навчання та професійних зустрічей.
Найбільша перевага EB-L260F — це його лазерне джерело світла. Лазер працює до 20 000 годин у нормальному режимі. Це еквівалентно приблизно 14 рокам використання проєктора по 8 годин на день, 5 днів на тиждень. Лазерне джерело світла забезпечує майже миттєве включення та виключення, що економить час перед початком презентації.
Проєктор оснащений вбудованим Wi-Fi і підтримує Miracast, дозволяючи легко та швидко підключати ноутбуки, планшети та смартфони без використання кабелів. Мережевий порт RJ-45 дає можливість інтегрувати пристрій у локальну мережу для віддаленого моніторингу та керування (зокрема, через протоколи RS232 та популярні системи, як-от Crestron).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Wi-Fi |
| Вага | 4.2 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, кабель HDMI, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 325х90х299 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.787-7.87 м |
| Енергоспоживання | 260 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.32-2.12:1 |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 2500000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | 29.1 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 18.2 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 4600 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 255 ₴








