Мікросистема Sharp Micro Sound System Brown (XL-B517D(BR))
6 999 ₴
- В наявності
- Код: XL-B517D(BR)
Мікросистема Sharp Micro Sound System Brown (XL-B517D(BR))В наявності
6 999 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Тип | Мікросистема |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB, AUX (3.5 мм), Bluetooth |
| Док-станція | немає |
| Загальна вихідна потужність, Вт | 45 |
| Збереження радіостанцій | немає даних |
| Звукові декодери | немає даних |
| Караоке | немає |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Коричневий |
| пульт ДУ | є |
| Підтримка форматів | MP3 |
| Підтримувані медіаносії | CD, CD-R, CD-RW |
| Радіо FM/AM | +/- |
| Розміри основного пристрою | 235 х 170 х 150 мм |
| Розміри фронтальних колонок | 223 х 177 х 145 мм |
| Формат | 2.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴

