
Проєктор BenQ SH753p (9H.JGJ77.2JE)
43 900 ₴
- В наявності
- Код: 9H.JGJ77.2JE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проєктор BenQ SH753p з яскравістю 5000 ANSI-люмен та роздільною здатністю WXGA розроблений для якісного відтворення презентацій навіть при яскравому освітленні.
1,5-кратне збільшення підтримує широкий діапазон відстаней проекції – від 3,7 до 5 метрів, що дозволяє легко пристосувати проєктор до приміщень різного розміру.
Функція корекції вертикального трапецоїдного спотворення 2D Keystone допоможе отримати ідеально вирівняне прямокутне зображення, незалежно від місця розташування проєктора. Інструмент Corner Fit пропонує гнучкий і зручний спосіб налаштувати кожен кут зображення, щоб належним чином заповнити екран.
Ексклюзивні колірні режими проєктора – режим презентації, інфографіки та перегляду даних сприятимуть максимально ефективному відображенню необхідної вам інформації.
Прикріпляйте проєктор BenQ SH753p до стелі за допомогою універсального стельового кріплення та налаштовуйте його з використанням пульта дистанційного керування. Верхня кришка проєктора надає швидкий доступ до лампи, навіть якщо проєктор прикріплений до стелі.
Два входи HDMI забезпечують швидке передавання даних та проєкцію зображення з високою роздільною здатністю.
Проєктор BenQ SH753p вирізняється високою гнучкістю інсталяції, він може легко інтегруватись в існуючу централізовану інфраструктуру пристроїв для візуальної комунікації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт управління, кабель живлення, кабель VGA, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 314х117х233 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 365 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.39-2.09:1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 13000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 31.05 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 20.7 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 5000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 900 ₴






