
Проєктор Acer X1526 (MR.JX911.001)
28 820 ₴
- В наявності
- Код: MR.JX911.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проєктор ACER X1526 (MR.JX911.001)
DynamicBlack (Лампа, 13000:1)
Технологія DynamicBlack значно покращує контрастність зображення завдяки динамічному регулюванню потужності лампи відповідно до аналізу контенту кадр за кадром. Проєктори Acer з цією технологією автоматично налаштовують темні сцени до оптимального рівня чорного, зберігаючи яскравість світлих сцен. Це забезпечує найяскравішу якість зображення та дуже високе співвідношення контрастності до 13000:1.
ColorBoost 3D
Технологія ColorBoost 3D від Acer є поєднанням технічних досягнень, які покращують оптичну передачу кольорів для будь-якого контенту. Це базується на дизайні кольорового колеса, спеціальних методах управління лампою проєктора та чіпі DLP від Texas Instruments. ColorBoost 3D забезпечує реалістичні зображення навіть при відтворенні 3D-контенту. Проєктори Acer переважають конкурентів завдяки:
Корекції насиченості кольорів;
Покращеній передачі кольорів;
Ідеальній рівномірності кольору;
Вищій контрастності;
Чітким деталям у темних сценах;
Плавним переходам кольорів навіть у проєкторах з нижчою роздільною здатністю;
Меншій зміні кольорів і зниженню яскравості в 3D-режимі.
LumiSense
LumiSense – це унікальна технологія Acer для оптимізації зображення. Обчислювальний двигун LumiSense аналізує кадр за кадром контент і динамічно налаштовує яскравість, темні рівні та насиченість кольорів, забезпечуючи найкращу видимість або продуктивність кольору.
BluelightShield
BluelightShield дозволяє зменшити рівень синього світла, щоб знизити його негативний вплив. У проєкторі доступні три рівні фільтрації, які підходять для різних сценаріїв. Кожен рівень має динамічний механізм, що оптимізує рівень синього світла залежно від контенту. BluelightShield зменшує до 30% синього світла та захищає ваші очі.
Технологія Acer SmartFormat
Забезпечує підтримку широкого діапазону форматів сигналу ПК. Користувачам більше не потрібно турбуватися про проблеми з повідомленням "Сигнал не підтримується" або змінювати роздільну здатність свого ноутбука.
Компенсація кольору стін
Функція компенсації кольору стін дозволяє проєктору точно відображати кольори навіть при проєкції на стіну іншого кольору. Користувачеві достатньо вибрати колір стіни в меню OSD, і проєктор автоматично компенсує колір відображеного зображення.
Режим високої висоти
Через низьку густину повітря на великих висотах проєктор може автоматично вимикатися для захисту від перегріву. Режим високої висоти дозволяє проєктору працювати з підвищеною швидкістю вентилятора, запобігаючи пошкодженням навіть на великих висотах.
Верхнє завантаження лампи
Модуль лампи тепер розташований зверху, що дозволяє замінити лампу, навіть якщо проєктор змонтований на стелі, без необхідності його демонтажу.
Меню встановлення
Меню встановлення дозволяє вмикати OSD-меню без підключення ноутбука, що робить установку проєктора на стелі швидшою, простішою та зручнішою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 300х105х220 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Osram |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.69-7.62 м |
| Енергоспоживання | 260 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.49-1.64:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 13000:1 |
| Корекція спотворення | немає |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Сила лампи | 203 Вт |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 820 ₴






