
Проєктор BenQ TK700ST (9H.JP877.17E)
60 225 ₴
- В наявності
- Код: 9H.JP877.17E
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короткофокусний ігровий проєктор BenQ TK700ST (9H.JP877.17E) з підтримкою 3D відео подарує вам цілком нові враження від улюблених ігор.
Роздільна здатність 4К та 95% відтворенням колірного простору Rec.709 забезпечують неперевершене зображення з понад 8,3 мільйонами окремих пікселів та вражаючим багатством кольорів та відтінків. З яскравістю проєктора 3000 Лм ви отримаєте яскраве насичене зображення як в темному, так і в добре освітленому приміщенні.
Низька затримка виводу 4 мс у форматі 1080p 240 Гц (8 мс у форматі 1080p 120 Гц, 16 мс у форматі 4K 60 Гц) робить ігри та інший відеоконтент максимально плавним, без розірваних кадрів.
Функція покращення чорних деталей BenQ підкреслює дрібні деталі в темних сценах без втрати якості кольору яскравих. Будьте спритнішим за суперника - швидше виявляйте небезпеки в темряві та миттєво реагуйте на них.
Досягайте ще кращих результатів із двома ексклюзивними ігровими режимами – RPG та FPS, дозволяють адаптувати проєктор під відповідний тип гри.
Сумісний з форматами HDR10 та HLG, проєктор подарує вам чудову контрастність та глибину кольору з розширеним динамічним діапазоном незалежно від того, в якому з форматів представлений контент.
Невелика проєкційна відстань проєктора BenQ TK700ST дає можливість встановити його у невеликому приміщенні. Для проекції великого 100-дюймового зображення достатньо розмістити проєктор на відстані 1,99 м.
Функція корекції вертикального та горизонтального трапецоїдного спотворення допоможе отримати ідеально вирівняне прямокутне зображення, незалежно від місця розташування проєктора. Цифрове регулювання повороту зображення дозволяє виводити зображення навіть на нерівні поверхні.
Вбудований динамік потужністю 5 Вт відтворює чистий та виразний звук. Із чотирма звуковими режимами – «Кіно», «Музика», «Спорт» та «Гра» ви підберете ідеальний звук для відповідного показу.
Проєктор BenQ TK700ST оснащений двома портами HDMI 2.0, один з яких підтримує передачу звуку eARC, Dolby і DTS 5.1/7.1. Проєктор можна підключити до будь-якої ігрової приставки - Sony PS5/PS4, Nintendo Switch чи Xbox Series X.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 312x110х246 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 305 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 0.9-1.08:1 |
| Колір | білий із сірим |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 10000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | 11.1 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 9.25 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | є |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 3000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 225 ₴







