
Проєктор Epson EB-W55 (V11HB58042)
38 609 ₴
- В наявності
- Код: V11HB58042
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насолоджуйтесь захопливими розвагами та динамічними бізнес-презентаціями з цим доступним ламповим проєктором WXGA. Компактний і легкий, з простою настройкою, він пропонує високотехнологічні функції та вражаючий великий дисплей. Завдяки технології Epson 3LCD із яскравістю 4000 люменів ви будете насолоджуватись яскравими й деталізованими реалістичними зображеннями навіть у добре освітлених приміщеннях
Довговічне рішення. Завдяки довговічному ламповому джерелу світла цієї моделі ви зможете насолоджуватись великим екраном протягом багатьох років
Вбудовані динаміки. Вбудований монофонічний динамік забезпечує потужний звук, гарантуючи чітке звучання навіть у великих приміщеннях, тому вам не потрібні додаткові динаміки
Підключення. Оснащений HDMI та WiFi 6E для легкого підключення кількох пристроїв і забезпечення високої швидкості з’єднання
Проста настройка. Насолоджуйтесь легкою установкою завдяки функції автоматичного ввімкнення, яка виявляє сигнали від підключених пристроїв і автоматично запускається, забезпечуючи зручність використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Wi-Fi |
| Вага | 2.6 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 302х92х237 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.83-8.12 м |
| Енергоспоживання | 284 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.3-1.56:1 |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 15000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Сила лампи | 210 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 609 ₴



