Яскравий і компактний проєктор професійного рівня з розширеними можливостями.
Epson EB-L690U поєднує в собі високу яскравість та функціональність у зручному форматі, створеному для бізнесу та освіти. Завдяки потужності 6 500 люменів (білої та кольорової яскравості) цей лазерний проєктор забезпечує насичене, чітке зображення навіть у добре освітлених приміщеннях. Він підходить для аудиторій і лекційних залів, конференц-кімнат, гібридних робочих просторів та інших професійних середовищ. Пристрій підтримує проекцію з розміром екрана до 500" у форматі 16:10, а також ультраширокі співвідношення сторін 16:6 і 21:9.
Для максимальної зручності EB-L690U оснащено лазерним джерелом світла та фільтром, розрахованими на роботу до 30 000 годин у розширеному режимі, що робить експлуатацію практично без обслуговування. Проєктор підтримує легку установку завдяки оптичному зуму, широкому діапазону зсуву об’єктива та інструментам геометричної корекції. Вбудований модуль бездротового зв’язку дозволяє керувати пристроєм і відстежувати його стан через веб-браузер за допомогою Epson Projector Management, а також використовувати сучасні функції трансляції контенту — Epson iProjection, Miracast і AirPlay 2. Для складних мультимедійних інсталяцій можна додатково підключити камеру ELPEC01.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | немає |
| Безпровідні можливості | Wi-Fi |
| Вага | 8.2 кг кг |
| Вбудований кардридер | є |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 440х340х138 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.67-7.7 м |
| Енергоспоживання | 399 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.3-2.09:1 |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 5000000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 3 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | є |
| Дозвіл | 1920х1200 |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 6500 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 589 ₴






