Проєктор EPSON EB-L695SE (V11HB36180)
Яскравий та професійний короткофокусний проєктор із підтримкою 4K Enhancement
Epson EB-L695SE — це лазерний проєктор для професійних інсталяцій, що поєднує високу яскравість у 6 000 люменів, роздільну здатність WUXGA та технологію 4K Enhancement (60 Гц). Він забезпечує чітке та деталізоване зображення з більш ніж 4,6 мільйона пікселів навіть у добре освітлених приміщеннях.
Короткофокусний дизайн — коефіцієнт проєкції 0,5–0,7:1 та 1,4-кратний зум дозволяють створювати масштабовані зображення до 500", без відблисків і тіней, навіть у компактних просторах.
Тиха робота — рівень шуму всього 36 дБ (26 дБ у режимі Eco), що сприяє зосередженій роботі та комфортному перегляду.
Гнучке встановлення — ручне зміщення лінзи, регулювання кутів, фіксована центральна лінза та набір розширених інструментів для інсталяції.
Розширені можливості підключення — підтримка HDBaseT, LAN та інших інтерфейсів для професійної інтеграції.
Екологічність та довговічність — корпус на 19% складається з переробленого пластику, знижене енергоспоживання та ресурс роботи до 30 000 годин у режимі Eco (20 000 годин у звичайному режимі).
Це оптимальне рішення для корпоративних презентацій, навчальних закладів, музейних експозицій, імерсивних просторів та інших професійних застосувань, де потрібна яскрава, тиха й довговічна проєкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Wi-Fi |
| Вага | 9.3 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 440х368х151 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.67-7.7 м |
| Енергоспоживання | 362 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.4:1 |
| Колір | Чорний |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 5000000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | ультракороткофокусні |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1920х1200 |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 6000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 299 ₴





