
Проєктор Acer H6560 (MR.JY511.001)
37 840 ₴
- В наявності
- Код: MR.JY511.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acer H6560
Занурюйтесь у світ великих екранів із проєктором Acer H6560. Яскравість 5200 люменів, роздільна здатність Full HD, 1.3-кратний зум, вбудовані динаміки та підтримка професійного калібрування ISFccc забезпечують кінематографічну якість у будь-яких умовах.
Яскравість 5200 люменів
Насолоджуйтесь чітким і насиченим зображенням навіть у великих аудиторіях, лекційних залах чи інших просторах завдяки високій яскравості.
Full HD (1080p)
Зображення діагоналлю до 100 дюймів у форматі Full HD виглядає настільки реалістично, що створює ефект присутності.
1.3-кратний зум
Оптимізуйте простір завдяки зручному коефіцієнту масштабування, ідеальному для середніх приміщень.
Режим Football Mode
Дивіться спортивні матчі на великому екрані разом із друзями. Спеціальний режим підсилює кольори, чітко відтворюючи кожен момент гри.
Acer ColorSafe II
Забудьте про втрату якості зображення — технологія ColorSafe II підтримує природність кольорів та запобігає їхньому вигоранню.
Вбудовані динаміки
Потужний звук із вбудованих колонок доповнює якісну картинку.
ISFccc-калібрування
Отримайте максимально точну передачу кольорів завдяки професійному налаштуванню сертифікованим спеціалістом ISF.
Автоматична корекція трапеції по вертикалі
Зручне вирівнювання зображення без спотворень — автоматична корекція забезпечує правильний кут проєкції.
Acer BlueLightShield
Захистіть очі від надмірного напруження за допомогою технології BlueLightShield, що знижує вплив синього світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313х114х236 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.78-7.62 м |
| Енергоспоживання | 290 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.13-1.47:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 18000:1 |
| Корекція спотворення | немає |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 5200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 840 ₴


