
Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate Enterprise Capacity 7200rpm 128MB з перехідником на 3.5 дюйма (ST1000NX0423)_Refurbished
2 662,08 ₴
- В наявності
- Код: ST1000NX0423_Refurbished
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Стан | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 750 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | немає даних |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | немає даних |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Enterprise |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | 2000 000 рік годину |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 662,08 ₴

