
Скиборізка Gorenje R402W
2 999 ₴
- В наявності
- Код: R402W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спробуйте купувати багато
Якщо ви регулярно купуєте нарізані м’ясні продукти або сир, упродовж року ви заощадите значні кошти. Крім того, можна не купувати заздалегідь упаковані стейки, а придбати м’ясо і заморозити його на одну годину, перш ніж порізати на стейки.
Беззаперечна якість
Точне та рівне нарізання забезпечується за допомогою високоякісного ножа з нержавіючої сталі з міста Золінген — всесвітньо відомого міста лез.
Безпека понад усе
Слайсер Gorenje гарантує винятковий рівень захисту під час використання. Його легко розбирати та збирати для обслуговування. Корпус приладу виготовлено з алюмінію, а ножі — з високоякісної нержавіючої сталі. Площина для нарізання має невеличкий нахил для полегшення руху продуктів, що нарізаються.
Завжди готовий
Цей корисний побутовий прилад допоможе впоратися з кухонними клопотами швидко та майже без зусиль. Розбирати та збирати, а відповідно й чистити його дуже легко.
Регульоване обертання
Слайсер для харчових продуктів із додатковою інноваційною функцією дозволяє не тільки регулювати товщину нарізання, але й налаштовувати швидкість обертання леза. Виберіть високу швидкість для салямі, середню — для хліба та повільну — для нарізання сиру.
Від тоненьких до товстих скибочок
Легко та швидко нарізайте м’ясо, хліб, фрукти й овочі. За допомогою регулятора товщини нарізання встановіть потрібне значення товщини або відстані між лезами від 0 до 17 мм. Високоякісний ніж Solingen забезпечує плавність і точність під час нарізання.
Створено з урахуванням вашої безпеки
Система безпеки включає кнопку безпеки, ефективне лезо Solingen 2 в 1, пластикову кришку для леза та тримач для залишків. У той час, коли каретка не використовується, заблокуйте її та встановіть регулятор товщини на «0», що є безпечним положенням.
Легке зберігання
Після використання прилад можна скласти та зберігати не на кухонній стільниці. Це робить ваше життя простішим і охайнішим.
Завжди на місці
Електричний шнур можна акуратно зберігати в нижній частині приладу. Таким чином, кухонна стільниця, полиця або ящик залишаться акуратними, без заплутаних кабелів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний режим | є |
| Безпечні кнопки увімкнення | Немає |
| Блокування випадкового увімкнення | Немає |
| Відділення для зберігання шнура | є |
| Гумові ніжки | є |
| Діаметр ножа | D 170 мм |
| Заточення ножа | зубчасте заточення |
| Захист пальців | є |
| Колір | Білий |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Можливість складання | є |
| Налаштування швидкості | є |
| Наявність піддона для нарізання | немає |
| Наявність тримача продукту (каретки) | є |
| Потужність | 100 Вт Вт |
| Розміри (ВхШхГ) | 19.5х33х10.2 см |
| Товщина нарізання | 0-17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴










