
УШМ Bosch GWS 7-125 (0.601.388.108)
2 046 ₴
- В наявності
- Код: 0.601.388.108
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменше охоплення рукоятки при потужних 720 Вт
Переваги для користувача
Найменше охоплення рукоятки (176 мм) у порівнянні з іншими кутовими шліфувальними машинами даного класу потужності для особливо приємної роботи
Потужний двигун на 720 Вт вагою лише 1,9 кг для тривалих робіт
Плоска головка редуктора для зручної роботи навіть у вузьких місцях
інші переваги
Захист від повторного пуску - запобігає самостійному пуску інструменту після перерви у подачі електроенергії
Спеціально розроблені повітрозабірники для оптимального охолодження двигуна та довгої тривалості служби
Захисний кожух із фіксатором для високого захисту користувача
Функції:
двигун Champion
повітряне охолодження
Захисний кожух із фіксацією
Запобіжник повторного запуску
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 1.9 кг |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | немає даних |
| Бічна рукоятка | є |
| Довжина мережевого шнура | немає даних |
| Довжина/Висота | 318/103 мм |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Захисні шкірки | є |
| кейс | немає |
| Обмеження подачі струму (плавний пуск) | немає даних |
| Різьблення шпинделя | M14 |
| Система стабілізації оборотів | немає даних |
| Споживана потужність (діапазон) | до 1000 Вт |
| Торцевий ключ (спецьключ) | є |
| Швидкість обертання диска | 11000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046 ₴


