
Джерело безперебійного живлення NJOY Horus Plus 600 (PWUP-LI060H1-AZ01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, USB, LCD,
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN22168
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Horus Plus пропонує нове інтелектуальне рішення для захисту всього чутливого обладнання до коливань потужності в офісі та будинку. Horus Plus може фільтрувати всі проблеми з електричною інфраструктурою для офісів, банківського та комерційного обладнання, банкоматів чи іншої побутової техніки.
Лінійний інтерактивний режим Horus Plus регулює напругу в широкому діапазоні для розширеної фільтрації змінного струму без включення резервного режиму.
Серія Horus Plus включає АРН, систему, яка захищає електричні входи, щоб запобігти пошкодженню підключеного обладнання. Ця система необхідна для тих, хто має сильні коливання потужності.
Після серйозного відключення електроенергії Horus Plus автоматично увімкнеться при поновленні подачі електроенергії без спостереження або ручного налаштування.
Але, якщо ви хочете контролювати ДБЖ, Horus Plus пропонує вам програмне забезпечення для управління, яке дозволяє через Інтернет керувати функціями ДБЖ, такими як вхідна напруга, вихідна напруга, ємність батареї, рівень навантаження та стан ДБЖ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.35 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Призначення | споживчі |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Вихідна напруга | 196-255 В |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Габарити (ШхВхГ) | 101х142х300 мм |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Ємність батарей | - |
| РК-дисплей | є |
| Потужність повна | 600 VA |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 7 хв |
| Наявність USB-порту | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴






