Знайдіть ідеальний кут огляду одним простим натисканням. Моторизоване поворотне кріплення для телевізора призначене для більшості телевізорів з діагоналлю 32"-75" та вагою до 50 кг.
Цей кронштейн може повертати телевізор на 170 градусів, ви можете обирати улюблені положення, не встаючи з місця, знаходячи ідеальний кут огляду.
Безшумний моторизований механізм забезпечує плавне позиціонування та рух. Система запобігання зіткненням захищає від нещасних випадків і травм. Тонка конструкція розміщена на відстані всього 56 мм від стіни. Система управління кабелями тримає все впорядкованим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | поворотний |
| Допустиме навантаження | 50 кг |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальний стандарт VESA | 600х400 мм |
| Відстань від стіни | 56 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 75" |
| Стандарти VESA | 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 600х200 мм, 600х300 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | 170° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 560 ₴










