
Проєктор Acer PD1500 FHD, 1500 lm, LED, 1.5-1.65 (MR.JY011.001)
25 072 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN52580
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний LED-проєктор Acer PD1500 з роздільною здатністю Full HD — ідеальне рішення для мобільних презентацій та домашнього перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований дзвінок | 1 /5 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 127 x 238 x 215.4 |
| Клас пристрою | портативний проектор, для презентацій, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Масштабування і фокусування | ручне/f=15.843-17.445 мм |
| Споживана потужність | 121 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/(1.5-1.65) |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Яскравість екрану | 1500 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 072 ₴







