
Дриль Bosch EasyImpact 600, кейс (0.603.133.020)
2 094 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN42849
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль EasyImpact 600 відноситься до серії інструментів для домашнього використання DIY і призначений для свердління та свердління з ударом різних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція, дриль, пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 10 мм |
| Потужність | 600 Вт Вт |
| Обертаючий момент | 15 Нм |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 094 ₴








