
Вакуумний пакувальник Esperanza "Ossenworst" White 110Вт, ширина 300мм, в комплекті 10 пакетів (EKV002)
1 612 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN29984
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкрийте для себе новий вимір зберігання харчових продуктів за допомогою вакуумного пакувальника ESPERANZA OSSENWORST. Завдяки передовій технології та максимальному рівню вакууму 65 кПа ваші продукти залишатимуться свіжими до п’яти разів довше. Ефективний всмоктувальна помпа та інтуїтивно зрозуміла панель керування забезпечують швидкий і безпроблемний захист посуду, який адаптований до його типу.
Завдяки спеціальним режимам роботи (Сухий/Делікатний/Вологий) пакувальник дає змогу не тільки довше зберігати, а й максимально зберегти смак і харчову цінність продуктів.
Функції:
- Вакуумна герметизація,
- Зупинка, герметизація
- Вибір режиму живлення: Сухе / Делікатне / Вологе
- Максимальна ширина герметизації: 300 мм
- Захист від перегріву
Аксесуари:
- 5 пакетів із фольги 12 x 20 см
- 5 пакетів 20 x 25 см
- Ніж для легкого відкривання пакетів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Вага | 0.8 кг кг |
| Габарити | 380 x 90 x 60 мм |
| Запаювання | є |
| Максимальна ширина запаювання | 30 см |
| Максимальна ширина рулонів і плівки | 30 см |
| Потужність | 110 Вт Вт |
| Регулювання ступеня вакуумування | немає |
| Тип керування | сенсори |
| Швидкість відкачування повітря | 3 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴







