
Корпус Lian Li Lancool 207 Digital Black (G99.LAN207DX.00) без БЖ
7 479 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN46103
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Lian Li Lancool 207 Digital оснащений вбудованим РК-екраном для моніторингу системи в режимі реального часу та налаштуваннь — і все це в елегантному та компактному корпусі.
Цей 6-дюймовий РК-екран має частоту оновлення 60 Гц, роздільну здатність 720х1600 та яскравість 500 ніт. Він пропонує широкі можливості налаштування та може відображати широкий спектр інформації про обладнання в режимі реального часу. Оберіть один із майже 30 вбудованих шаблонів для швидкого та зручного налаштування. Ви також можете імпортувати шаблони «сторонніх розробників». Екран також може використовуватися як другий екран (частота оновлення 60 Гц) за допомогою пульта керування L-connect 3.
Незважаючи на компактні розміри, Lancool 207 Digital пропонує чудову сумісність, підтримуючи материнську плату ATX, 360-мм радіатор, блок живлення ATX та відеокарту довжиною до 375 мм, і все це в корпусі об’ємом 45.5 літра.
Унікальний зміщений лоток для материнської плати забезпечує ефективне використання простору, покращуючи сумісність та потік повітря.
Окрім того, що Lancool 207 Digital має комплексні сітчасті панелі зверху, спереду та знизу збоку, він також оснащений чотирма високопродуктивними вентиляторами для чудового охолодження одразу після розпакування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 456 мм |
| Глибина | 455.6 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардрідер | немає |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 375 мм |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | 4.0 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 479 ₴








