H9 Flow RGB — це просторий корпус ATX середнього розміру, створений для високопродуктивних збірок, що забезпечує баланс між потоком повітря та естетикою. Його двокамерна конструкція покращує охолодження та управління кабелями, а перфоровані панелі, похилі вентилятори та достатня підтримка вентиляторів і радіатора забезпечують оптимальну теплову продуктивність.
Двокамерна конструкція відокремлює основні компоненти від блоку живлення та накопичувачів для покращення теплових характеристик та організації кабелів.
Оптимізований потік повітря: перфоровані сталеві панелі та похилі передні праві вентилятори забезпечують ефективне охолодження для високопродуктивних збірок.
Попередньо встановлені вентилятори: один однорамковий вентилятор F420 RGB Core спереду праворуч та один вентилятор F120Q (CV) ззаду.
Панорамний вид: продемонструйте кожну деталь вашої конструкції за допомогою безшовних, обшивочних панелей із загартованого скла.
Великі радіатори та відеокарти: дозволяє встановити радіатор розміром до 420 мм зверху та спереду праворуч, забезпечуючи достатньо місця для високоякісних відеокарт.
Просте управління кабелями: надзвичайно широкі канали, вбудовані липучки та точки кріплення роблять прокладання кабелів легким.
Підтримка зворотного підключення: сумісність із материнськими платами із заднім підключенням, такими як ASUS BTF та MSI Project Zero.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NZXT |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.6 кг |
| Высота | 506 мм |
| Глубина | 481 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 140 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 6 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 459 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 420 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | 360 мм |
| На передній панелі | 420 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Подсветка | RGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі внизу |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 12 548 ₴









