
Радиатор стальной Kermi Profil-V FTV 33 тип 400x1000мм нижний подкл, 2044Вт Therm-X2 RAL 9016 белый глянец (FTV330401001R2K)
15 391 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN52796
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення. Унікальна технологія Kermi Therm X2 - теплоносій спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 33 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1837 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 2314 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажня довжина | 1000 мм |
| Монтажна висота | 400 мм |
| Монтажна глибина | 155 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 18 м2 |
| Підключення | нижнє FTV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 391 ₴





