Простий і водночас ефективний акумуляторний пилосос, який підходить для збирання килимів та підлоги.
Дуже легка конструкція
Тонкий та легкий дизайн – всього 1,2 кг у портативному режимі та 2 кг у режимі ручного пилососу – забезпечує бездротове прибирання з абсолютним комфортом.
Довговічна робота
Чистота скрізь: до 45 хвилин роботи на одному заряді. (При використанні портативного пристрою у потужному еко-режимі.)
Ефективно скрізь
Високопродуктивна щітка для ефективного очищення всіх типів підлог, килимів та килимових покриттів - з підсвічуванням, що дозволяє виявляти пил скрізь.
Просте обслуговування
Великий пилозбірник об’ємом 0,44 л дозволяє рідше його очищати. А саме очищення буде украй простим завдяки конструкції, що відкривається з двох боків.
Легко заряджати та зберігати
Підключіть пилосос для швидкої 3-годинної зарядки та приберіть аксесуари прямо в базу, щоб вони були легко доступні та економили місце при зберіганні.
Ідеально підходить для власників домашніх тварин
Спеціальна насадка допоможе прибрати шерсть свійських тварин із текстилю, салону автомобіля.
Ремонтопридатність 15 років
Міцні, довговічні матеріали та якість, підтверджена 15-річною гарантією ремонтопридатності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Об'єм пилозбірника | 0.44 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, насадки, настінна база для заряджання, інструкція, гарантійний талон |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | насадка Easy Brush (2 шт.) |
| Еко-режим | є |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Міні-турбощітка | є |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 18 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Підлога/Килим | немає |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Колір | чорний / червоний |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 45 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 290 ₴











