
Шуруповерт Einhell TE-CD 18/48 Solo (без АКБ і ЗП) (4513926)
2 682 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN57959
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шуруповерт Einhell з його численними можливостями стане чудовим доповненням до будь-якого комплекту інструментів. Швидкозатискний патрон та швидка зупинка дозволяють легко та без проблем замінювати свердла та біти. Видатна електронна система для плавного початку роботи і високим моментом, що крутить, перетворить роботу зі свердління і загвинчування в дитячу гру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування |
| Напруга | 18 В |
| Харчування | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 180 х 65 х 230 |
| Швидкість обертання за YZ | 1500 об/хв |
| Тип | ударний шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 682 ₴







