
Монітор ASUS ROG Strix XG27WCS (90LM09P1-B01370)
11 837 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47961
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зробіть свій ігровий процес кращим за допомогою ROG Strix XG27WCS, ретельно створеного для зручності та продуктивності. Пориньте в плавне, реалістичне зображення з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення 180 Гц і блискавичним часом відгуку 1 мс. Долайте труднощі без особливих зусиль за допомогою функцій штучного інтелекту та розширюйте свої можливості підключення за допомогою універсального з’єднання Type-C, що гарантує вам випередження, насолоджуючись зручністю сучасного підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611х390х219 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1xUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 23 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 837 ₴






