Реалістичні зображення
Екран із покриттям 100% sRGB простору забезпечує точність передачі кольору та широку колірну гамму, що робить фотографії, відео та цифровий контент більш реалістичним. Він точно відтворює колірні тони, насиченість і деталі, зберігаючи при цьому постійні кольори.
Максимальна продуктивність
Твердотільні накопичувачі швидші, надійніші та довговічніші, ніж традиційні жорсткі диски. Ідеально підходять для ноутбуків, щоб швидко завантажувати ігри, відкривати програми та передавати файли.
Засіб для зчитування відбитків пальців
Ваш відбиток пальця є унікальним, як і ви, а такоє він є найкращим паролем, який неможливо повторити. Захистіть себе від несанкціонованого доступу та збережіть свої персональні дані, використовуючи безпеку на кінчиках своїх пальців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2240x1400 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 312.9х217.9х14.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Ємність акумулятору | 50 Вт-год |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Swift |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 3,6 — 4,3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 401 ₴









