
Машинка для стрижки катышков Deerma Lint Remover (DEM-MQ813/MQ813W)
620 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47111
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Deerma DEM MQ813 - інноваційна машинка для стрижки ковтунців з повсякденного одягу. Виготовлений з комбінації ABS-пластика, полікарбонату (PC) і нержавіючої сталі. Deerma має досить зручну ручку, яка дозволяє надійно утримувати машинку в руці в процесі чистки одягу.
Крім того, в ручці зберігається спеціальний липкий валик, за допомогою якого ви зможете досить швидко видаляти волосся і шерсть з одягу.
Безпека використання
Для безпечної роботи машинки обертаючі механізми "приховані" під фігурною сіткою. Таким чином машинка знімає тільки зайві волокна і залишає після себе рівну і приємну на дотик поверхню.
Вбудований акумулятор 350 мАг
Deerma DEM MQ813 оснащена акумулятором ємністю 350 мАг, що дозволить брати машинку для видалення ковтунців з собою в поїздку. Крім того, щоб заповнити заряд акумулятора, можна скористатися навіть павербанком або ноутбуком, що дуже зручно, коли ви знаходитесь в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.133 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Елементи живлення в комплекті | є |
| Захисна кришка для лез | відсутня |
| Знімний резервуар | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 3 Вт Вт |
| Наявність окремої ручки | є |
| Розміри | 19.2 х 7.5 х 7 см |
| Тип і кількість елементів живлення | 1 х Li-ion |
| Колір | Білий |
| Час заряджання акумулятора | 2 роки |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Швидкість обертання лез | 7000 об/хв |
| Щіточка для чистки лез | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴










