
Монітор Asus 23.8" VA24EQSB (90LM056F-B04170) IPS Black
7 426 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN24683
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ASUS VA24EQSB — це 23,8-дюймовий монітор Full HD із безрамковою IPS-панеллю для широкого кута огляду, що забезпечує неймовірно чітке зображення та приголомшливе відтворення відео. Частота оновлення до 75 Гц із технологією Adaptive-Sync для усунення трасування та забезпечення чіткого та чіткого відтворення відео. Його високоергономічний дизайн із регулюванням нахилу, повороту, повороту та висоти, а також сертифікований TUV Rheinland захист від мерехтіння та низький рівень синього світла забезпечують комфортний перегляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вбудовані динаміки | 1 /2 Вт x 2 |
| Входи | VGA, Вихід на навушники, DisplayPort 1.2, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI™ (1.4) |
| Габарити (ШхВхТ) | 540,4 x 450,8 x 211,4 /(з підставкою) |
| Діагональ екрану | 23.8 " |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність (статична) | 41.66736 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Призначення | для дому та офісу |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотний екран | 1 /(у горизонтальній площині: +180° ~ -180°; у вертикальній площині: +90° ~ -90°) |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Регулювання по висоті | є |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 13.5 Вт |
| Тип пристрою | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Час реакції | 5 мс/MPRT |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 426 ₴










