
Геймерський стіл Cougar E-Star 120
8 781 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN25297
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний стіл E-Star призначений для оптимізації корисного простору. Завдяки регульованій висоті, налаштуванням пам’яті та ергономічному дизайну E-Star допоможе вам зберегти здоров’я, а ваші враження від гри запам’ятаються надовго!
Максимальний корисний простір
Вертикальність підставки для монітора максимально ефективно використовує функціональний простір, а лоток для прокладання кабелів і гачок для гарнітури звільняють стіл від безладу, максимально збільшуючи корисну площу.
Персоналізовані налаштування висоти
Електричне регулювання висоти з двома налаштуваннями пам’яті дозволяє вам знайти і зберегти ідеальну висоту, сидячи або стоячи. Мінімізація втоми призводить до підвищення концентрації уваги та підготовки до наступного раунду.
Текстурований ламінат
Ламінат із текстурою вуглецевого волокна надає поверхні столу гладкого та сучасного вигляду.
Повний настільний килимок для миші
Килимок для миші покриває весь стіл, забезпечуючи повну свободу рухів миші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 22.5 кг |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Висота | 720-1170 мм мм |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | є |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 781 ₴










