
Геймерський стіл Cougar Royal 140 Mossa White
14 421 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN25546
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використання столу з електричним регулюванням висоти може знизити багато ризиків для здоров’я, пов’язаних з малорухливим способом життя. З положення сидячи в положення стоячи за лічені секунди. Крім того, контрольна панель дозволяє запам’ятовувати 4 налаштування висоти.
Міцна та довговічна цілісна стільниця
Стіл ROYAL MOSSA виготовлений з деревоволокнистої плити середньої щільності, що робить його безшовним, міцним та довговічним. Завдяки вигнутим краям лікті під час роботи почуваються комфортно та розслаблено.
Кабельна втулка
Впорядковуйте кабелі за допомогою кабельної втулки в стільниці.
4 програмовані налаштування пам’яті
РК-дисплей контролера висоти дозволяє легко керувати кнопками зі стрілками для збільшення або зменшення висоти. За допомогою 4 кнопок пам’яті можна зберегти улюблені значення.
Стабільна та надійна підйомна система, блокування контрольної панелі
Він приводиться в дію надійним двигуном, який працює з рівнем шуму менше 50 дБ. Зберігайте спокійну робочу обстановку під час кожного регулювання. Конструкція із 2-ступінчастими колонами забезпечує швидкість підйому 2.5 см/с. Функція блокування панелі контролера дозволяє уникнути ризику випадкового спрацювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | немає даних кг |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Висота | 720-1150 мм мм |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 421 ₴








