Монiтор TFT 27" LG 27MS550-B 2xHDMI, Audio, IPS, 100Hz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані динаміки | 1 /2 Вт х 2 |
| Входи | Вихід на навушники, 2x HDMI |
| Габарити (ШхВхТ) | 612 x 492,1 x 219,4 /(з підставкою); 612 x 362,5 x 56,2 мм (без підставки) |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Додаткові роз'єми (Монітори) | 1 х Аудіороз'єм |
| Колонки (Монітори) | Да |
| Контрастність (статична) | 1000:1, 700:1 |
| Призначення | для дому та офісу |
| Особливості (Монітори) | LG Screen Manager, Динаміки 2 х 2 Вт |
| Підтримка сторін | 16:09:00 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Споживана потужність (Монітори) | В робочому режимі: 24 Вт; В режимі очікування: 0.5 В |
| Тип пристрою | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Час реакції | 5 мс /(GtG у режимі Faster) |
| Час реакції, мс (Монітори) | 5 |
| Частота оновлення (Монітори) | 100 Гц |
| Яскравість (Монітори) | 250 кд/м2 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2, 200 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 014 ₴











