
Монітор Samsung 27" S80UD HDMI, DP, USB, USB-C, MM, IPS, 3840x2160 (LS27D804UAIXCI)
13 598 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN26527
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
онітор Samsung LS27D804UAIXCI 27" пропонує вражаючу Ultra HD роздільну здатність 3840x2160 на IPS-екрані, що забезпечує надзвичайно чітке та деталізоване зображення. Підтримка HDMI, DisplayPort, USB та USB-C забезпечує широкий вибір підключень, а тонкий дизайн робить монітор стильним доповненням до будь-якого робочого місця. Ідеальний вибір для творчих професіоналів та тих, хто цінує високу якість зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.9х556.6х220 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, RJ-45 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 39 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 598 ₴










