
Монитор Samsung 32" Odyssey G80SD (LS32DG800SIXUA) OLED Black Curved 240Hz
45 978 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN48081
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Samsung Odyssey OLED G6 – 32-дюймовий QD-OLED монітор з частотою оновлення 240 Гц, часом відгуку 0.03 мс та нескінченним коефіцієнтом контрастності. Частота оновлення 240 Гц усуває затримки, забезпечуючи захоплюючий ігровий процес та надплавну передачу руху у кожній сцені. Час відгуку 0.03 мс та відсутність розмитості зображення дають гравцям перевагу на кожному етапі проходження гри.
HDR
Модель є HDR-сумісною та підтримує повноцінну роботу з HDR10 контентом. Він відображає 1 млрд відтінків і має колірне охоплення DCI-P3 99%.
RGB-підсвічування
Підсвічування Core Lighting+ додасть індивідуальності вашій ігровій зоні, а безліч колірних режимів дозволить перенести гру в реальний світ.
Інтерфейси
Модель оснащена роз’ємами HDMI, DP, USB Type-B та USB Type-A для підключення периферії. Як система управління використовується 5-позиційний джойстик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | OLED |
| Розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro, Game Bar, NVIDIA G-SYNC, Ultrawide Game View, Virtual AIM Point |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 719.7х584.6х263.5 мм |
| Діагональ екрану | 32" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1000000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 52 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | сірий з чорним |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 978 ₴










