Адаптер живлення HP 65W Smart AC Adapter (H6Y89AA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 280 г кг |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Для моделей | HP/пристрої, також більш ранні платформи починаючи з моделями 2012 року включно по 2016, HP Elitebook/EliteBook 825, Elitebook 845, EliteBook Revolve, 810Elitebook 820, Elitebook 850, Elitebook 840, Elitebook 1040,Elitebook 745, Elitebook 755, HP ProBook/ |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Джерело живлення | мережа |
| Роз'єм | 7.4 x 5.0 pin inside |
| Розміри | 106 x 47 x 28 мм |
| Сумісність | HP |
| Тип | спеціалізований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 127 ₴




