
Теплова гармата газова 2E, 30кВт, 300м кв, 750м куб/год, IPX4, жовтий (2E-GH30)
4 021 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN26922
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Газова теплова гармата 2E-GH30 потужністю 30 кВт з п'єзопідпалом – це переносне джерело тепла, яке створює потужний потік гарячого повітря 750 м3/год, забезпечуючи тепло при безпечному використанні в приміщеннях, що добре провітрюються. Площа обігріву до 300 м2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид нагрівального елемента | ТЕН |
| Витрати палива | 2,18 кг/год |
| Вологозахищений корпус | відсутній |
| Місткість паливного бака | немає даних |
| Габарити (ШхВхГ) | 475х225х360 мм |
| Джерело енергії | пропан, пропан-бутан, бутан |
| Дисплей | без дисплея |
| Захист від перекидання | відсутній |
| Захист від замерзання | відсутній |
| Захист від перегріву | є |
| Кількість фаз | - |
| Конструкція | - |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Мобільність | вільне переміщення |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність | 30 кВт Вт |
| Площа обігрівання | до 300 м2 |
| Продуктивність | 750 м3/рік куб. м/час |
| Режим вентилятора | немає |
| Система контролю пламені | немає |
| Система підпалу | електрична (п'єзоелемент) |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Термостат | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 021 ₴










