
Теплова гармата дизель/газ 2E, непрямого нагріву, 30кВт, 400м кв, 780м куб/год, IPX4, жовтий (2E-DHI30780)
31 141 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN26923
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дизельна теплова гармата непрямого нагріву 2E потужністю 30 кВт (код товару: 2E-DHI30780) це опалювальний прилад, який створює потужний потік гарячого повітря 780 м3/год, забезпечуючи тепло при безпечному використанні у приміщеннях, де працюють люди. Площа обігріву до 400 м2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип | Дизельна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34.4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид нагрівального елемента | пальник |
| Витрати палива | 2,4 кг/год |
| Вологозахищений корпус | відсутній |
| Місткість паливного бака | 56 л |
| Габарити (ШхВхГ) | 750х490х1110 мм |
| Джерело енергії | дизельне паливо, гас |
| Дисплей | без дисплея |
| Захист від перекидання | відсутній |
| Захист від замерзання | відсутній |
| Захист від перегріву | є |
| Кількість фаз | - |
| Конструкція | - |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Мобільність | вільне переміщення |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність | 30 кВт Вт |
| Площа обігрівання | до 400 м2 |
| Продуктивність | 780 м3/рік куб. м/час |
| Режим вентилятора | немає |
| Система контролю пламені | немає |
| Система підпалу | ручна |
| Ступінь захисту | IPX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 141 ₴










