
Відеокарта Radeon RX 580, Arktek, 8Gb GDDR5, 256-bit, 1244/8000 MHz, 6-pin (AKR580D5S8GH1)
4 476 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN30257
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Arktek RX 580 8Gb — це хороша відеокарта бюджетного цінового сегмента для сучасних ігор у Full HD роздільній здатності на середніх налаштуваннях графіки. Вона відмінно підійде для складання початкових ігрових ПК під змагальні ігри, але також дозволить пограти та в ігрові новинки. Завдяки тривалій підтримці драйверами від AMD ця карта може похвалитися наявністю масштабування в іграх завдяки FSR, а також гнучкими налаштуваннями в застосунку Adrenaline.
Характеристики Arktek RX 580 8Gb
- Процесор. Основою карти служить графічний чип AMD Radeon RX 580.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Графічний процесор | RX 580 |
| Довжина відеокарти | 260 мм |
| Живлення відеокарти | 6pin |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 4K |
| Підтримка VR | немає |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Тактова частота GPU | 1244 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 8000 МГц |
| Шина пам'яті | 256-біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 476 ₴



