
Відеокарта GeForce RTX 3060, Maxsun, Terminator, 12Gb GDDR6, 192bit, 8pin (MS-GEFORCE RTX3060 TERMINATOR 12G)
16 031 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN30287
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Відеокарта GeForce RTX 3060 Maxsun Terminator – це ідеальне поєднання продуктивності, надійності та стильного дизайну. Вона створена для геймерів, які прагнуть стабільної роботи обладнання навіть у найвимогливіших іграх. Ця модель оснащена передовими технологіями, що відкривають нові можливості у сфері мультимедіа.

Особливості відеокарти GeForce RTX 3060 Maxsun Terminator
- Стильний дизайн із RGB-підсвічуванням. Відеокарта має унікальний вигляд завдяки симетричному дизайну в стилі "Tai Chi Harmony". Вбудоване RGB-підсвічування додає пристрою особливого шарму та підкреслює переможний стиль геймерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxsun |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Графічний процесор | RTX 3060 |
| Довжина відеокарти | 247 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | RGB |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серія | Terminator |
| Тактова частота GPU | 1777 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 15000 МГц |
| Шина пам'яті | 192-біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 031 ₴





