
Комп'ютерний стіл Anda Seat Terminator RGB Black (AD-D-DD1-1600L-01-B)
17 811 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN45412
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Створений для ігор. Налаштуйте власний стиль RGB-підсвічування. Стабільна та безпечна система регулювання висоти.
Традиційний стіл: Низька ціна, але не можна регулювати висоту, легко відчути втому через сидячу роботу.
Інтелектуальний підіймальний стіл: Доступна ціна, можна вільно регулювати висоту столу для сидіння або стояння.
Обидва доступні варіанти адаптують розваги та роботу.
Ергономічна підіймальна система: Відмінний партнер ігрових крісел, відкиньте біль у спині.
Турбота про шийний відділ хребта: Підніміть екран і не схиляйте голову.
Тренуйте плечі: зніміть тиск на плечі.
Захистіть щиколотки: Чергуйте сидіння і стояння, знімайте втому від тривалого сидіння.
Електричний безступеневий підйом, 4 рівні різної висоти. Плавний підйом, висока стійкість і легкість в експлуатації. Кнопкове регулювання, висота під контролем. Регулювання висоти на 1-4 рівні, скидання висоти пам’яті однією кнопкою.
Діапазон підйому: 75 см-120 см. Потужний подвійний двигун.
Німецька система підйому, що використовує щітковий двигун постійного струму, низький рівень шуму та високу потужність. Система захисту від вимкнення живлення, відскок у разі опору, безпечна та стабільна. Швидкість 26 мм / с. Двигун DC24 В 80 Вт. Сильна несуча здатність, безпечна та безтурботна. Низький рівень шуму.
Система освітлення ігрової атмосфери RGB. Використовує тривимірні візуальні світлові ефекти, реалізує вільне перемикання 149 видів візуальних ефектів, таких як статичне монохромне та градієнтне перемикання. Подорож у майбутнє одним клацанням миші, і відкрийте для себе захопливий бойовий досвід. Система розпізнавання темпераменту. Монохромна система освітлення. 7-кольоровий світлодіодний режим атмосфери. Прихований сенсорний перемикач, більш практичний і красивий. Кнопка перемикання кольорів. Швидке перемикання. Градієнтне перемикання. Монохромне освітлення.
Футуристичний робочий стіл з вуглецевого волокна. Текстура вуглецевого волокна, сповнена відчуттям технологій майбутнього. Покращена текстура, висока міцність, стійкість до високих температур та корозії.
Основа столу з вуглецевої сталі, зносостійка та антикорозійна;
Великий простір для ніг для гнучкого розтягування;
Виявлення формальдегіду відповідає стандартам ЄС;
Відбір високоякісної сировини, висока якість;
Поворотний підсклянник;
Вбудована підставка для навушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 750-1200 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП, пластик |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | є |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 811 ₴





