Мобільна робоча станція ODM380 регулюється по висоті від 756 до 1126 мм одним натисканням важеля з газовою пружиною, тож ви можете сидіти або стояти під час виконання завдань або проведення презентації. Поєднання однієї ніжки та чотирьох коліщаток робить ODM380 портативним і мобільним, щоб переміщатись куди завгодно! Ця робоча станція проста в експлуатації та є чудовим доповненням для використання в офісах, школах, будинках, конференц-залах тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 800 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 756-1126 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП, пластик |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | є |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 614 ₴











