
Монітор 27" Arzopa M1RC, Black, LED, Fast IPS, 2560x1440 (16:9), 1 мс, 180 Гц, 350 кд/м², 1000:1, HDR10,
8 655 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN35015
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Побачте гру такою, якою вона має бути, з яскравими кольорами, які ви можете відчути на надвеликому 27-дюймовому екрані для ще більшого ігрового досвіду.

Ключові особливості монітора Arzopa M1RC
- Чудова якість зображення. 27-дюймовий дисплей з роздільною здатністю QHD (2560×1440). Технологія HDR 10, матриця IPS, широкий колірний обхват DCI-P3 90 %, висока точність передачі кольору і відсутність вицвітання. Кольори під будь-якими кутами більш реалістичні, а об’єкти деталізовані.
- Роздільна здатність 2K QHD проти FHD. Роздільна здатність 2560×1440p та ширший колірний обхват 110 % sRGB надає глибші кольори та чіткіші обриси, роблячи ігрову картинку більш
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 4.8 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 596.7х335.7х200 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-Jack (3.5 мм) |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 45 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 655 ₴

