
Монiтор Samsung 24" Essential S3 LS24F320 (LS24F320GAIXCI) IPS Black 120Hz
4 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN35018
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Частота оновлення 120 Гц
Залишайтеся в центрі подій коли граєте в ігри, дивитеся відео або працюєте над творчими проєктами. Частота оновлення 120 Гц зменшує затримку та розмиття руху, щоб ви нічого не пропустили у швидкі моменти.
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
Захистіть свої очі та досягайте більшого. Удосконалена технологія комфорту для очей, зменшує навантаження на очі, мінімізуючи синє світло й усуваючи дратівливе мерехтіння екрана.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| G-Sync Compatible | є |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| Nvidia G-Sync | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.7х428.5х175.1 мм |
| Діагональ екрану | 24" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴








