
Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 (LS27DG300EIXCI) VA Black 180Hz
7 224 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN35020
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT)
Швидко переміщайтеся ігровою сценою з частотою оновлення 180 Гц, яка виключає затримки та забезпечує неймовірно плавний ігровий процес. Час відгуку 1 мс (MPRT) і зображення без розмиття дають змогу миттєво реагувати на атаки ворогів.
Технологія AMD FreeSync
Насолоджуйтесь бездоганно плавними рухами за допомогою технології AMD Radeon FreeSync, яка забезпечує ідеальну синхронізацію частоти оновлення монітора і графічної карти, усуваючи обриви зображення. Отримуйте задоволення від безперервного перегляду фільмів та гри. Навіть найдинамічніші сцени вирізняються плавністю та чіткістю.
Технологія Virtual Aim Point
З віртуальним екранним прицілом Virtual Aim Point ви будете потрапляти точно в ціль. Перехрестя прицілу на екрані забезпечує новий рівень точності в будь-якій грі. Тому що точність може означати різницю між життям і смертю.
Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння екрана
Дозвольте собі грати ще довше з режимом Eye Saver, який зменшує синє світло, знижує напругу очей і забезпечує комфорт протягом довгих ігрових сеансів. Монітор Odyssey G3 також мінімізує дратівливе та стомлююче мерехтіння екрана, щоб ви могли довше утримувати увагу, не відволікаючись і не втомлюючись.
Безрамковий дизайн із трьох сторін
Ваші досягнення не мають меж. Безрамковий дизайн із трьох боків відкриває максимум простору для масштабного та сміливого ігрового процесу. Об’єднайте екрани в подвійний монітор - і жоден ворог не прослизне повз.
Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння екрана
Дозвольте собі грати ще довше з режимом Eye Saver, який зменшує синє світло, знижує напругу очей і забезпечує комфорт протягом довгих ігрових сеансів. Монітор Odyssey G3 також мінімізує дратівливе та стомлююче мерехтіння екрана, щоб ви могли довше утримувати увагу, не відволікаючись і не втомлюючись.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Virtual AIM Point |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 618.2x520.6x234.2 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворот на 90° (Pivot) | Да |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 224 ₴










