
Монитор Samsung 27" Odyssey G8 G81SF (LS27FG812SIXCI) OLED Silver 240Hz
41 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN48076
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
QD-OLED у 4K
Досліджуйте світи з неперевершеною чіткістю. Дисплей QD-OLED передає кришталево чисту якість 4К на 27-дюймовому екрані з найвищою в галузі щільністю пікселів – 166 PPI, завдяки чому кожна деталь у вашій грі буде виділятися.
Технологія без відблисків Glare Free
Грайте без перешкод. Технологія без відблисків Glare Free зменшує відблиски на 54% порівняно зі звичайною антивідблисковою плівкою, запобігаючи появі віддзеркалень від зовнішнього світла. Отримуйте перевагу над суперниками навіть за яскравого денного світла.
VESA DisplayHDR TrueBlack 400
Відкривайте приховані елементи у ваших улюблених іграх. Технологія VESA DisplayHDR TrueBlack 400 забезпечує насичені, глибокі чорні кольори без засвітів, підвищуючи контрастність і глибину кольорів. Сцени стають яскравішими, додаючи неперевершену глибину та чіткість фону.
Частота оновлення зображення 240 Гц і час відгуку 0,03 мс
Досягніть нового рівня в найдинамічніших ігрових сесіях. Насолоджуйтеся ультрагладким ігровим процесом і кришталево чіткою графікою завдяки частоті оновлення 240 Гц і часу відгуку 0,03 мс GTG.
Технологія AMD FreeSync Premium Pro
Насолоджуйтесь плавністю швидких ігор із підтримкою змінної частоти оновлення (VRR) та технології AMD FreeSync Premium. Завдяки синхронізації ЦП і панелі усуваються ривки, затримки й розриви кадрів, щоб ви могли повністю зосередитись на грі.
Сучасний металевий дизайн
Оновіть свою ігрову станцію завдяки витонченому, ультратонкому дизайну. Цей монітор виготовлений зі справжнього металу та має преміальне покриття, що підкреслює ваш стиль.
CoreSync та CoreLighting+
Створіть ідеальну атмосферу для гри. Технологія CoreSync передає кольори з екрана у реальний світ, використовуючи 16,7 мільйона відтінків. Завдяки CoreLighting+ пориньте у гру з яскравими кольорами, які миттєво змінюють атмосферу.
Ергономічна підставка
Грайте з максимальним комфортом і здобувайте перемоги. Просто нахиліть і відрегулюйте монітор, щоб жоден ворог не залишився поза увагою.
Технологія Samsung OLED Safeguard+
Уперше у світі вбудована в монітор технологія Pulsating Heat Pipe використовує охолоджувальну рідину, яка розсіює тепло у 5 разів швидше, ніж графітова пластина. Це знижує температуру ядра та запобігає вигорянню зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.7x554.2x263.5 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0, mini jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 55 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Сріблястий |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 649 ₴










