
Монітор Samsung 49" Odyssey G9 (LS49FG916EIXCI) VA Black Curved 144Hz
45 779 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN48250
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вигнутий Dual QHD
Пориньте в панорамний ігровий досвід із вигнутим екраном 1000R. Надширокий дисплей 32:9, еквівалентний двом моніторам 16:9, забезпечує повний огляд ваших суперників, щоб ви завжди залишалися на крок попереду.
VESA DisplayHDR 600
Відкрийте весь спектр зображення. DisplayHDR 600 забезпечує вищий контраст, глибший чорний та яскравіший білий, роблячи навіть найтемніші сцени максимально чіткими.
Частота оновлення 144 Гц і час відгуку 1 мс
З легкістю підіймайте свій ранг у динамічних іграх. Частота оновлення 144 Гц і швидкість відгуку 1 мс гарантують миттєву реакцію та плавність у кожному моменті гри.
Технологія AMD FreeSync Premium Pro
Насолоджуйтесь плавністю швидких ігор із підтримкою змінної частоти оновлення (VRR) та технології AMD FreeSync Premium. Завдяки синхронізації ЦП і панелі усуваються ривки, затримки й розриви кадрів, щоб ви могли повністю зосередитись на грі.
Функція «Картинка за картинкою»
Використовуйте весь потенціал свого монітора: поділ екрана дозволяє вам грати разом із друзями в абсолютно новий спосіб.
Функція «Картинка в картинці»
Керуйте всім необхідним контентом на одному дисплеї. Завдяки функції «Картинка в картинці» ви можете переглядати чати, відео та ігрові підказки без додаткового монітора.
Функція Auto Source Switch+
Швидше переходьте до гри з Auto Source Switch+. Монітор автоматично розпізнає активні підключені пристрої та перемикається на нове джерело сигналу без необхідності вручну змінювати вхідні порти.
Ергономічна підставка
Грайте з максимальним комфортом і здобувайте перемоги. Просто нахиліть і відрегулюйте монітор, щоб жоден ворог не залишився поза увагою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 1147.6x568.4x420.5 мм |
| Діагональ екрану | 49" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0, mini jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 104.16736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 1.33958 |
| Споживана потужність (в роботі) | 90 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 779 ₴










