Серія MAG – це безкомпромісна надійність та довговічність. У ній представлені ігрові продукти з дизайном у стилі мілітарі.
Rapid VA панель – чудова якість зображення: точна передача кольору і висока яскравість
Спеціальний шар наночастинок – квантових точок – забезпечує широкий колірний охоплення: 90% Adobe RGB та 92% DCI-P3.
Формат WQHD – забезпечує чітке та деталізоване зображення
240Гц – висока частота оновлення екрану у поєднанні з низьким часом відгуку
Стандарт VESA DisplayHDR 400 – розширений динамічний діапазон збільшує контрастність
Mystic Light – вбудоване світлодіодне підсвічування
Gaming Intelligence – оптимізація налаштувань монітора під конкретні ігри
Ергономічна підставка: зручне налаштування положення екрана монітора
Чіткість у кожній деталі
Даний монітор виконаний на базі Rapid VA-панелі, середній час відгуку при перемиканні між півтонами (GtG) складає всього 1мс. На такому екрані не будуть видно візуальні артефакти у вигляді змащування об'єктів, що рухаються. Чітке зображення – ключ до перемоги у грі змагання.
Частота оновлення 240Гц
Rapid VA-панель даного монітора має чудові швидкісні характеристики (частота оновлення – 240 Гц), що робить його оптимальним вибором для динамічних ігор, таких як шутери від першої особи, файтинги, гоночні та спортивні симулятори, стратегії в реальному часі. У всіх цих жанрах від гравця потрібна швидка реакція у відповідь на те, що відбувається на екрані, тому підвищена частота оновлення і дуже низький час відгуку є відчутною перевагою над суперниками з мережевої гри.
Висока роздільна здатність
Роздільна здатність даного монітора становить 2560х1440 пікселів (WQHD). Збільшений у порівнянні з FHD-дисплеями екранний простір із співвідношенням сторін 16:9 дозволить побачити більше у кожному кадрі, що може виявитися серйозною перевагою над опонентами у комп'ютерних іграх.
Технологія Anti-Flicker
Екран стандартних моніторів мерехтить із частотою близько 200 Гц. Це непомітно неозброєному оку, проте може негативно позначитися на самопочутті людини під час тривалого використання монітора. Технологія MSI Anti-Flicker бореться з цією проблемою шляхом придушення мерехтіння екрана.
Зниження інтенсивності синього світла
Монітори MSI, сертифіковані TÜV Rheinland, вміють знижувати інтенсивність випромінювання екрану у синій складовій видимого спектру для зменшення втоми очей під час тривалих ігрових сесій – без шкоди для якості зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 607х426х267 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1xUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 104.16736 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 046 ₴






