
Монітор MSI 27" Pro MP275 IPS Black
4 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN35038
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
27-дюймовий монітор EyesErgo з частотою оновлення 100 Гц забезпечує ширший огляд і підвищує продуктивність. Технологія EyesErgo сприяє гарному самопочуттю завдяки зниженню навантаження та ергономічному дизайну. Ми покращуємо візуальні ефекти та підвищуємо продуктивність за допомогою бездоганної інтеграції апаратного та програмного забезпечення та використовуємо частоту оновлення 100 Гц для майбутньої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.1х456.8х207.2 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 734 ₴






