Монітор Acer SA322QUAbmiipx – найкраще рішення для дому та офісу
Ви шукаєте надійний та перевірений дисплей для домашнього використання? Найкращим варіантом буде монітор Acer SA322QUAbmiipx. Бездоганна конструкція, яка йде пліч-о-пліч з функціональністю, створюють пристрій, що відповідає на запити навіть дуже вимогливих користувачів.
2K-роздільна здатність
Дисплей високої чіткості та роздільною здатністю 2K, з матрицею IPS ідеально підходить для роботи та розваг завдяки чудовій якості зображення та підтримці широкого кута огляду.
AMD FreeSync
AMD FreeSync зменшує або усуває затримки, розриви екрана та зависання для плавного зображення та покращеного перегляду. SA2 також може похвалитися швидким часом відгуку 1 мс для меншого розмиття у швидших кадрах.
Комфортне розташування
Монітор можна встановити на звичайну підставку та закріпити на стіні за допомогою кріплення VESA. Відстань між отворами РК-монітора для настінного кріплення складає 75х75.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 715x512x224 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х1 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 843 ₴





