Монітор Acer EB192QB - це недорогий дисплей для повсякденного використання з ПК. Він пропонує максимальний комфорт з відмінною якістю зображення. Стильний дизайн поєднується з широкими можливостями підключення, економічністю і демократичною ціною.
Приголомшлива якість зображення
Технології Aсer інтелектуально керують колірними параметрами зображення для поліпшення контрастності. Завдяки цій технології в поєднанні з високою роздільною здатністю (Full HD) і світлодіодним підсвічуванням ви отримаєте ще більше задоволення від роботи і розваг
Комфортний перегляд
Екран ComfyView запобігає блікуванню і покращує відтворення яскравих відтінків, забезпечуючи максимум задоволення від перегляду фотографій і відео.
Продумана конструкція
Кут нахилу дисплея регулюється в межах від -5 до 15 градусів: грайте та працюйте з комфортом!
Екологічність
Монітори є безпечними як для користувачів, так і для навколишнього середовища: в моніторах використовується безртутне біле світлодіодне підсвічування, а скло для дисплея не містить миш"яку. Крім того, упаковка Acer проведена з перероблених матеріалів. Монітор відповідає вимогам стандартів EPEAT Gold і Energy Star 6.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 437.8х348.5х188.6 мм |
| Діагональ екрану | 18.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 25.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 1366х768 |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 12 Вт |
| Тип матриці | TN |
| Кут огляду | 95°/65° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 200 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 556 ₴









